Partnerzy


Biuro Podróży APTER znane jest z organizacji wspaniałych trekkingów po Alpach, od włoskich Dolomitów aż po Alpy Francuskie. Znają się na każdych górach Europy: Pirenejach, Skandynawii itp. Wyjazdy cechuje doskonała logistyka! Trasy od łatwych do bardzo wymagających.

Prowadzę dla nich trasy górskie wokół Mont Blanc, Matterhornu, w Dolomitach czy Alpach Sztubajskich. 


Biuro Podróży Exploruj, to pełny profesjonalizm i kilkanaście lat doświadczenia w Górach Świata!  Ich grupy przemierzają góry od Azji po Amerykę Południową. Organizują zarówno trekkingi górskie, jak i wyprawy w wysokie góry. 

Mam przyjemność prowadzić m.in wyjazdy w Himalaje, Atlas Wysoki, Kilimandżaro,  do Patagonii a także ferraty na Słowacji. 
BluEmu to jest prawdziwa górska przygoda dla ambitnych turystów. Zanim jednak ruszymy w wysokie góry zapraszamy na szkolenia z zakresu zimowej turystyki, które odbywają się w Tatrach Polskich i Słowackich.

Po zdobyciu podstawowych umiejętności i odpowiednim przygotowaniu kondycyjnym ruszymy razem m.in. na Pik Lenina, Mont Blanc czy na Acconcaguę.
Obozy Wędrowne to inicjatywa przewodników, którzy założyli Fundację Na Szlaku. Ich pomysłem jest wędrowanie przede wszystkich po polskich górach w tak zwanym starym stylu: od schroniska do schroniska. Bardzo często wędrówkom tym towarzyszą ogniska, gitara i śpiew. Dla Fundacji prowadzę autorski trekking po Tatrach Słowackich, ale także wspomagam grupy w Sudetach czy Tatrach Polskich. 

W ramach Fundacji działa także mój pomysł Joga na Szlaku.